Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
Вітаємо на сайті нашої школи!
Меню сайту
Категорії розділу
Новини ЗОШ №3 [53]
Новий закон «Про освіту»: ключові новели [1]
Замовлення підручників для 5-го класу [2]
ЗНО
Прозорість
Атестація вчителів
Предметні тижні
Головна » 2017 » Червень » 15 » ЗВІТ директора Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Розкокохи Ігора Петровича 2016-2017 н.р.
10:41
ЗВІТ директора Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Розкокохи Ігора Петровича 2016-2017 н.р.

ЗВІТ

директора Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Розкокохи Ігора Петровича

                 На виконання наказу МОН України № 178 від 23.03.2005 р. “ Про затвердження примірного положення  про порядок звітування керівників шкільних, загальноосвітніх та професійно технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю ” та з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, знання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття їхніх управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, сьогодні я проводжу перед вами звітування за 2016 - 2017 н.р., після якого ви повинні будете оцінити мою діяльність шляхом відкритого голосування   ( на відповідність займаній посаді).

Основним завданням керівника вбачаю створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. Мною, як керівником, ведеться робота по залученню всіх дітей шкільного віку, які належать до мікрорайону закладу. Для цього щороку проводиться облік дітей шкільного віку та дітей яким виповнилось на 1 вересня поточного року 5 років , які потім залучаються до підготовки до школи. Для цього проводиться відповідна робота, видається наказ по школі, складається розклад занять для дітей, які не відвідують дошкільний навчальний заклад, проводиться роз’яснювальна робота з батьками. На даний час у закладі навчається 430 учнів.

Великої уваги заслуговує і ділянка роботи по продовженню навчання випускників 9 класу. За останні 5 років учнів, які б не продовжували здобувати повну загальну  освіту, немає.

Для здобуття якісної освіти нашими вихованцями створювались належні умови: до навчальних планів були введені за бажанням батьків і учнів години варіативної складової , які викладали досвідчені педагоги. Учні залучалися до різних конкурсів, олімпіад з предметів (основних наук), де показували належні результати . Серед учнів нашої школи є призери та переможці другого та третього етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад . Це свідчить про результативність роботи  з обдарованими дітьми.

Два рази на рік проводяться контрольні роботи з усіх предметів за текстами адміністрації школи. У цьому навчальному році  у листопаді та травні  місяці були проведені моніторинги навчальних досягнень учнів 5- 10-х класів, та контрольні зрізи якості знань із зарубіжної літератури в 7-х класах , інформатики в 9 класі , всесвітньої історії , географії в 8 класі , Захисту вітчизни – в 11 класі ,  за результатами яких значних розбіжностей немає.

В навчальному закладі створено умови для безперервного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, їх самоосвітньої діяльності.

Колектив школи потужний і перспективний. Маємо 43 педагогічних працівники , з них  35 – основні , 8- сумісники :

  • 23 ( 54 %)- мають вищу кваліфікаційну категорію;
  • 9   (  21% )-  мають першу кваліфікаційну категорію;
  • 9 (21 %) – спеціаліст ІІ категорії;
  • 2 (4  %) – спеціалістів;
  • 7 ( 14 %) вчителів мають звання «Вчитель-методист»
  • 13 (30 %) вчителів мають звання «старший учитель».

42 педагогічних працівники мають вищу освіту, 1 навчається на здобуття вищої освіти. 100%  педагогів пройшли навчання за програмою «ІНТЕЛ».

В школі вживаються заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.

Щороку проводиться поточний ремонт приміщень школи, індивідуальної газової котельні , спортивних споруд .

В школі протягом навчального року , із залученням батьківських коштів  харчувалось  170 учнів , що становить 39%. Для зберігання продуктів є  холодильники, морозильні камери, все обладнання їдальні в робочому стані.

              Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази. Для якісного медичного забезпечення учнів та вчителів у закладі обладнаний медичний пункт, де працює шкільна медична сестра, яка організовує систематичне та планове медичне обслуговування учнів, забезпечує профілактику дитячих захворювань. Щорічно на базі центральної районної лікарні діти проходять медичне обстеження. Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі. Медичне обслуговування працівників школи організовано також на базі ЦРЛ. Вони щорічно проходять поглиблений медичний огляд у серпні за графіком кабінету профілактичного огляду медичної установи. Огляди відбуваються за рахунок держбюджету. На проходження медичного огляду кожному працівнику школи виділяється два дні. Проходження медичного огляду фіксується в санітарних книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у медсестри школи .

           Цікавими оздоровчими заходами у школі є проведення традиційного Дня здоров’я, шкільної спартакіади, показ відеофільмів про шкоду куріння, наркотиків, алкоголю, виступи шкільної медсестри на загальношкільних лінійках.

Хочу, користуючись нагодою, подякувати керівникам району та  підприємств за співпрацю і розуміння, а також батькам і всьому колективу педагогів закладу.

В школі створений банк даних щодо різних категорій дітей: дітей - сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також дітей, схильних до правопорушень. На всіх  зроблені акти огляду умов проживання, ведеться відповідна робота як з боку класних керівників,  і адміністрації школи.

Проводиться робота з дітьми, схильних до правопорушень. Виховання учня в школі і сім’ї - щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь у навчально- виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, пов’язаних з професіями, світом захоплень, родинними святами. Чергові з числа батьків слідкують за порядком під час загальношкільних заходів, беруть шефство над підлітками, що знаходяться на внутрішкільному обліку. Класні керівники тісно співпрацюють з сім’ями своїх вихованців: відвідують дитину вдома, спілкуються з родиною. Свої спостереження заносять до щоденника психолого-педагогічних спостережень.

Однією з традиційних з форм роботи з батьками є батьківські лекторії. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей. У проведенні лекторіїв бере участь адміністрація школи, шкільний психолог, запрошуються працівники Рокитнянського відділу поліції ,  центру зайнятості.

Щодо роботи із зверненнями громадян з питань діяльності навчального закладу питань не виникало. Всі, і усні , і письмові звернення вчасно розглядалися і вирішувалися по можливості на місці. Пропозиції висловлені батьківським комітетом, радою школи, піклувальною радою приймалися та включалися в план роботи  школи.  

 

 

 

15.06.2017 р.

 

Категорія: Новини ЗОШ №3 | Переглядів: 87 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Вхід на сайт
Для учнів
Корисні посилання
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
Національна гаряча
Національна гаряча лінія